Par mani

Fotogrāfs visiem Jūsu skaistajiem dzīves mirkļiem

Kāzu diena ir mīlestības svētki, tādēļ svarīgs ir jebkurš sīkums un nianse, lai pēc vairākiem gadiem, atverot foto albūmu, varētu gremdēties skaistās atmiņās par dienu, kad divas dzīves savijās un izveidoja vienu. Pat tikai ar vienu fotogrāfiju ir iespējams atgriezt atmiņā visas sajūtas, smaržas un sapņus no mirkļa, kad tika pateikts "Jā" vārds un likt sirdij atkal pukstēt tik pat strauji kā tajā mirklī, kā arī atgriezt atmiņā smaržas un prieku, kas virmoja gaisā. Fotogrāfija ir vērta vairāk kā tūkstoš vārdu un ietver sevī pašas skaistākas, intīmākās un personiskākās emocijas un atmiņas.

Šī ir mana filozofija un pieeja katram klientam, svarīgākais man kā fotogrāfam ir radīt prieka sajūtu, būt neredzamam, kad tas ir nepieciešams, atraisīt cilvēkus, kas jūtas neērti vai kautrīgi kameras priekšā, palīdzēt atrast labākos kadrus un pozas, kā arī klienta vēlmēm atrast individuālu pieeju. Uzskatu, ka ikvienam ir kaut kas, kas padara viņu īpašu. Ar radošu pieeju spēju atainot modeļu sirdi un dvēseli momentā, kuru var izdzīvot un sataustīt foto veidā. Vienmēr paturu prātā cilvēka personību, vai arī to, ko cilvēks vēlās atspoguļot fotogrāfijās.

Specializējos portretu, kāzu un mākslas foto stilā, kā arī esmu pabeidzis Londonas Mākslas Universitāti (University of the Arts London), apstrādes stils ir dabīgs, nesamākslots ar filtriem, gaišs un tīrs. Visas bildes tiek apstrādātas un nodotas pilnā izmērā(lielformāta).

Ja vēlies komunikablu, atvērtu, radošu un jautru fotogrāfu – zvani un/vai raksti!!!